Dieta Koktajlowa – OCZYSZCZAJĄCY PÓŁ-POST

Niskokaloryczna dieta przypadnie do gustu osobom, które chcą szybko poczuć się lekko i odciążyć organizm. W każdym zestawie jest 5 koktajli zrobionych na bazie jogurtów lub tylko zmiksowanych warzyw i owoców. Jest to również świetna propozycja dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę o zalecaną przez dietetyków dzienną porcję warzyw i owoców. Zalecamy by dodatkowo uzupełniać dietę wodą mineralną lub herbatami ziołowymi.

Restrykcyjna dieta koktajlowa nie powinna trwać dłużej niż 5 dni, odradza się również stosowania jej przez kobiety w ciąży/karmiące, jak również młodzież i osoby bardzo aktywne fizycznie.

 

Warzywa i Owoce Ze Smakiem (Dieta Warzywno-Owocowa)

Jest to jedna z diet oczyszczających "pół-głodówek", zawierająca przede wszystkim warzywa i owoce – między innymi: świeże owoce, musy i koktajle owocowe, sałatki warzywne i owocowe, lecza warzywne, warzywne puree, pyszne zupy-kremy).

Menu składa się z 5 posiłków, które należy spożywać regularnie (nie rzadziej niż co 3-4 godziny).

Niskoenergetyczna dieta warzywno-owocowa zawiera około 800 kcal i nie powinna trwać dłużej niż 10 dni. Odradza się również stosowania jej przez kobiety w ciąży/karmiące, jak również młodzież i osoby bardzo aktywne fizycznie.

 

Warzywno-owocowa pół-głodówka - warzywa i owoce niskocukrowe (nisko-przetworzone)

Dieta oparta o koncepcję kuracji warzywno-owocowej z niskim indeksem glikemicznym. Należy do klasycznych "pół-głodówek", gdzie w menu pojawiają się wybrane surowe warzywa (m.inn. kapusta, cukinia, bakłażan, surowa marchew, pomidory, ogórki) i owoce o niskiej zawartości cukru (jabłka, arbuzy, melony) – 5 porcji każdego dnia.

Porcje warzyw są przygotowywane bez soli i oliwy. Doprawiane tylko ziołami.

Bardzo często podawane są w formie surowej - jak najmniej przetworzonej.

Menu składa się z 5 posiłków, które należy spożywać regularnie (nie rzadziej niż co 3-4 godziny) - jeść do syta.

Podczas diety zalecane jest picie przynajmniej 2 litrów wody mineralnej dziennie, powstrzymanie się od kawy, herbaty, słodzonych napojów.

Niskoenergetyczna dieta warzywno-owocowa zawiera około 800 kcal i nie powinna trwać dłużej niż 10 dni. Odradza się również stosowania jej przez kobiety w ciąży/karmiące, jak również młodzież i osoby bardzo aktywne fizycznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl